skip to Main Content

Kurumsallık Hakkında

Günümüz şartlarında kuruluşların yaptıkları hizmetleri belgelendirmek oldukça önemlidir. Yapılan hizmet ve işlemlerin belirli bir standartta olması kaliteli bir hizmetin verilmesi açısından oldukça önemlidir. Şirketler aldıkları kalite belgeleri ile beraber yaptıkları hizmette de belirli bir kaliteyi rahatlıkla yakalayabilirler.

TQA Belgelendirme, firmaların daha iyi bir hizmet vermelerini sağlamak ve işlerinin daha iyi standartlarda olmasını sağlamak adına çeşitli belgelendirme işlemleri yapmaktadır. Yapılan belgelendirmeler ile beraber firmalar bulundukları sektörde rekabet güçleri artmakta ve bu sayede müşterileri ve tüketicilerine karşı ciddi bir güven oluşturmaktadır.

Yapılan belgelendirmeler Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak yapılmakta ve spesifik eğitim ihtiyaçları da bu çerçevede sağlanmaktadır. Verilen ya da verilmesi planlanan belgelerde şirketler işlerinde uzman olan denetçiler ve baş denetçiler ile denetlenmekte ve belgelendirme için çeşitli ön hazırlıkların yapılmasında destek olmaktadır. Belgelendirmeler için herhangi bir sektör ayırt edilmeksizin birçok sektöre destek sağlanmaktadır. Tüm hizmet ve üretim sektörlerine uygun olarak rekabetçi, uygun fiyatlı, bağımsız olan belgelendirme hizmeti TQA tarafından verilmektedir. Verilen hizmetlerde sektörde dikkat edilmesi gereken hususlar ile rekabet düzeyi bu anlamda göz önüne alınmaktadır. Alınacak belgelendirme de tüm ön hazırlıklar ile tedbirler yapılan denetlemeler sonrası firmalara sunulmaktadır. Uzun soluklu çalışma ve sektöründe iyi bir yer edinme gibi durumlarda belgelendirme hizmeti almak son derece önemli ve kilit bir öneme sahiptir. Bu bakımdan belgelendirme hizmetinde sürekli gelişimler takip edilmektedir.

Belgelendirme
Back To Top